50 Yılı Aşkın Tecrübe...

1950 yılından bugüne babadan oğula geçen kültür ile faaliyetlerimize müşteri memnuniyetine gösterdiğimiz ilk günkü özenle devam etmekteyiz.


Bugünkü Akkuş Ağır Nakiyat kurucusu ve aynı zamanda Şirket Yönetim Kurulu Başkanı olan İsmail Cürebal, o zamanlarda yeni gelişmeye başlayan ağır nakliyat sektöründe ihtiyacı önceden görerek, ilk Lowbed dorsesini o yıllarda bir ilke imza atarak yaptırmış, şöförlükten gelen bilgisini ve vizyoner iş adamlığı yeteneğini birleştirerek makina ve gabari yük taşıma konusunda kısa sürede aranılan bir isim olmuştur.

Global gelişimi her zaman yakından takip eden ve teknolojinin sunduğu imkanları yaptığı yatırımlarla her fırsatta kullanan Akkuş Ağır Nakliyat, 1995 yılında şirketleşmeye giderek, özellikle deneyimli ve konusunda uzman personel kadrosunu kurarak bugünkü şirketin temellerini atmıştır.

Bugün 3 nesilden bu yana 50 yılı aşkın tecrübe ile Lowbedler, Kamyonlar, Tırlar, Doly Teşkilatları ve Vinçler ile faaliyetlerimize devam ederken, uzman personelimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik dinamik çözümler üretmeye devam ediyoruz.

Projelerimizi üretirken temel prensiplerimiz;​

  • Uzman kadro ile müşterilerimizin taleplerine en kısa sürede cevap verme.

  • Müşterimizin yapısına uygun nakliye sorunlarına kişisel çözümler üretmek.

  • Avrupa, İngiltere, İskoçya, İskandinav ülkeleri ve Balkan ülkeleri başta olmak üzere, Kuzey Afrika ülkeleri, Orta doğu ülkeleri, Turki Cumhuriyetleri ve Rusya ya gabari dışı ve ağır yüklerin taşınmasında müşterilerimizin nakliye sorunlarına en ekonomik çözümler sunmak.

  • Nakliyesi yapılacak yükün en kısa ve an güvenli şekilde yerine ulaştırılmasını sağlamak.

  • Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ekipman teminatı, Vinç, Kamyon, Tır,Treyler(Sal kasa, Kapaklı, Tenteli, Lowbed, Lowloader, Doly) Forklift, Jcb, ect.

  • Firmamızın Karayolu ile ulaşılamadığı noktalara Denizyolu, Nehir yolu, Demiryolu ve Havayolu ile ulaşmak.

  • Poje taşımalarında tüm ağır yükü üzerimize almak.