English  

Şirketimiz

1950 YıLıNDAN BUGÜNE BABADAN OĞULA GEÇEN GELENEKLE 1985 SENESiNDE İSTANBUL’A TAŞıNARAK HAREM DE iLK BÜROSUNU AÇAN BUGÜNKÜ AKKUŞ AğıR NAKLiYAT KURUCUSU VE ŞU ANKi ŞiRKET YÖNETiM KURULU BAŞKANı OLAN İSMAiL CÜREBAL, GELiŞEN AĞIR NAKLiYE SEKTÖRÜNDE iHTiYACı ÖNCEDEN GÖREREK iLK LOWBED DORSESiNi YAPTıMıŞTıR. Şöförlükten gelen bilgisi ve iş adamlığıyla MAKiNASı VE GABARi YÜK TAŞıMADA KıSA SÜREDE ARANıLAN VE BU KONUDAKi UZMANLıĞıYLA, GÜNÜN PiYASASıNDA SÖZÜ GEÇER VE SAYGı DUYULUR BiR KONUMA GELMiŞTiR. 

GÜNÜN ihTiYAçLARıNı KARŞıLAMAK iÇiN ARAç VE PERSONEL SAYıSıNı ARTTıRARAK HıZLı GELiŞEN AKKUŞ ağır NAKLiYAT 1995 SENESiNDE ŞiRKETLEŞMEYE GiDEREK BUGÜNKÜ ŞiRKET TEMELLERiNi ORTAKLARı İSMAiL  cÜREBAL VE OĞLU TARıK CÜREBAL OLARAK ATMıŞLARDıR.
BUGÜN ÜÇ NESiLDEN BU YANA 50 YıLı AŞKıN TECRÜBE iLE 1 TON’DAN 150 TON’A, 1M DEN 50M UZUNLUĞUNDA HER TÜRLÜ GABARiDEKi YÜKLER için LOWBEDLER, KAMYONLAR, TıRLAR, DOLY TEŞKiLATLARı, ViNÇLER iLE SULTANBEYLi'DEKi YENi ADRESiMiZDE siz MÜŞTERiLERiMiZiN ihtiyaçlarına YURT iÇi VE ULUSLARARASı OLARAK en uygun fiyatlarla DEVAM ETMEKTEdir!Anasayfa | Şirketimiz | Hizmetlerimiz | Referanslar | İletişim Copyright © 2009 Akkuş Ağır Nakliyat